Spomb Spod Raketa Krmící Bait Rocket White-Large

1 hodnocení
Značka: SPOMB

Spomb Spod Raketa Krmící Bait Rocket White-Large

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení
Kód: DSM002
469 Kč
Spomb Spod Raketa Krmící Bait Rocket White-Large
1 hodnocení
Značka: SPOMB
5,0 1 hodnocení
Krmící raketa s unikátním systémem otevíraní, která se okamžitě stala hitem a nepostradatelnou pomůckou velkého množství rybářů.

Doporučení: Raketu skladujte vždy zavřenou a zagumičkovanou. Když otočíte přední tlačítko o 180st, získáte silnější zámek.

 

Dodávána ve třech velikostech:

Mini-Délka - 11,5cm
Šířka těla - 4,3cm
Šířka v závěsu - 5,6cm

Midi-Délka - 14,8cm
Šířka těla - 5,5cm
Šířka v závěsu - 6,9cm

Large-Délka: 18cm
Šířka ve špičce 6,5cm
Šířka křídel 8cm

 

Proč použít tuto revoluční raketu:

Neskutečná vzdálenost – aerodynamický potenciál této rakety je skutečně jedinečný. Díky svému speciální „kapkovitému“ tvaru má během letu vzduchem minimální odpor. Nejdelší oficiálně změřený hod s raketou SPOMB činí úctihodných 173 metrů!!!

Okamžité zakrmení – v momentě kdy se takto rakety dostane do kontaktu s hladinou se tělo plně otevře a dojde k přesnému zakrmení .

Rychlý a bezproblémový návrat – reketa plave okamžitě po svém otevření a s minimálním odporem klouže po hladině zpět. Nedochází tedy k jejímu přetáčení a následnému kroucení vlasce a to ani při velmi silném větru.

Žádná ztráta krmení - jakmile se raketa naplní a uzavře není možné, aby se návnada dostala ven až do okamžiku kontaktu s vodní hladinou a otevření rakety. Rakety s dírami či otevřeným koncem toto zaručeně neumožňují.

Jakékoliv krmení – cokoliv co se vejde do rakety může být použito včetně pelet, boilies, konopí, kukuřice, method mixů, chleba, červů, žížal , krmítkových směsí

 
 
Velikost Large
Výrobce SPOMB
Parametry