Motor lodní Yamaha F5AMHS

Atraktivní motor Yamaha F5AMHS o síle 5 HP s krátkou nohou, ručním startem a chytrým a stylovým designem poskytuje potřebný výkon, se kterým můžete bez obav vyrazit na vodu. Motor lze také snadno uložit. Vyznačuje se nízkou hmotností a snadnou manipulací, takže jeho přenášení ze břehu na palubu vaší lodě bude opravdu hračka. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: YA-F5AMHS
34 900 Kč
Motor lodní Yamaha F5AMHS
image
Novinka Tip

YAMAHA F5AMHS 

Přenositelnost ještě zvyšují kompaktní rozměry motoru Yamaha F5AMHS, velké držadlo a vestavěná palivová nádrž. Zapalování Yamaha CDI pak zajišťuje snadné spouštění. Nízká spotřeba paliva, jednoduché ovládání, nízká hlučnost a vibrace jsou standardem stejně jako spolehlivost motorů Yamaha. Rodinám, které chtějí rychle vyrazit na vodu, nebo majitelům jachet hledajícím praktického pomocníka tak nabízí čtyřtaktní motor o výkonu 5 koní nejlepší řešení.

Ať už milujete adrenalinové vodní sporty nebo třeba relaxaci ve člunu, zvolte si motor, který vám umožní užít si čas strávený na vodě co nejlépe.


Hlavní přednosti

  • Nízká hmotnost a velké držadlo zajišťující skvělou přenosnost
 
  • Unikátní třípolohový systém uskladnění bez úniku oleje
 
  • Stylový design s chytrým horním krytem v šedé barvě
 
  • Velká páka řazení F-N-R (vpřed-neutrál-vzad)
 
  • Řízení v rozsahu 180° pro pohodlné manévrování
 
  • Volitelná zapalovací cívka s napájením 12 V 6 A
 
  • Vestavěná palivová nádrž o objemu 1,1 l
 
  • Praktické pomocné palivové čerpadlo v krytu
 
  • Dvoucestný výměnný systém pro možnost přenosné nádrže
 
  • Automatická dekomprese pro snadnější startování
 
 • Systém pro plavbu v mělkých vodách u pobřeží
Image 6
 

Image 3

Vestavěná palivová nádrž s přepínáním na přídavnou nádrž

Praktická vestavěná palivová nádrž o objemu 1,1 l umožňuje skvělou přenositelnost a nechává v lodi více místa pro další vybavení, ať již je to další bedna s návnadou, nebo speciální chladicí box s občerstvením. Při delších plavbách jednoduše připojíte přídavnou samostatnou nádrž (volitelně k dispozici) a otočíte dvoucestným kohoutem. 

 

Řízení v rozsahu 180º s nastavením tuhosti a polohy plynu

Díky jednoduchému nastavení tuhosti řízení a možnosti zatáčet o plných 90º doleva nebo doprava přináší ovládání lodě jen radost. Ostré zatáčení a zajíždění do mariny nečiní žádné problémy. Snadno lze také upravit citlivost plynu, takže když jste na vodě, můžete se spolehnout na skvělou stabilitu a manévrování i při vysokých rychlostech.

Image 4
 

Image 5

Třípolohový systém uskladnění zabraňuje úniku oleje

Při přenášení motoru do člunu a ze člunu, nebo při jeho uskladnění je únik oleje tím posledním, co potřebujete. Jedinečný systém odvětrávání umožňuje uložit motor na přední nebo boční stranu, aniž by hrozil únik oleje na molo nebo palubu či do přihrádky na člunu nebo zavazadlového prostoru v autě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: